Σύνδεση

Τα περιοδικά μας
● Οθόνη
● e-νημέρωση

Περισσότερα...

Δελτία Τύπου
● Νέα
● Ανακοινώσεις

Περισσότερα...

Προβληματισμοί
● Ιδέες
● Σκέψεις

Περισσότερα...

Συγκρότηση Εκτελεστικής ΟΜΕ-ΟΤΕ

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 22 Μαΐου 2012 18:04

Την Τετάρτη 30 Μαΐου και ώρα 10 π.μ. θα γίνει η συγκρότηση  της εκτελεστικής του διοικητικού της συμβουλίου της ΟΜΕ-ΟΤΕ.
Η ολοκλήρωση των εργασιών του 37ου συνεδρίου της ΟΜΕ-ΟΤΕ στην Τέμενη το τριήμερο 17-19  Μαΐου 2012 είχε τα εξής αποτελέσματα:

Αναλυτικά οι εκλεγμένοι στο διοικητικό συμβούλιο της ΟΜΕ-ΟΤΕ:

Αγωνιστική Συνεργασία - Ενωτική Συνδικαλιστική Κίνηση ΕΕΤΕ-ΟΤΕ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Δούκας Ιωάννης
2. Κοτζαμπασίδης Γεώργιος
3. Κυδωνάκης Στυλιανός
4. Πιτσικούλης Θεόδωρος
5. Βανδώρος Χριστοδημήτρης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Πυλαφάς Νικόλαος
2. Μανολόπουλος Γεώργιος
3. Κουλουμπίνης Ιωάννης
4. Σκιαδάς Κωνσταντίνος
5. Καλτσάς Κωνσταντίνος
 
ΠΑΣΚΕ1
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Φούκας Δημήτριος
2. Σαμαρά Θεοδώρα
3. Ντάτσης Κωνσταντίνος
4. Αρβανιτοζήσης Δημήτριος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Δημητρόπουλος Χρήστος
2. Παπαγεωργίου Θρασύβουλος

ΠΑΣΚΕ2
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Ελευθερόγλου Σωκράτης
2. Παναγιωτακόπουλος Αντώνιος
3. Μαριόλης Ιωάννης
4. Μπουμπούλης Λυσίμαχος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Μαγκούτης Στέφανος
2. Αντωνίου Γεώργιος
3. Σωτηρίου Γεώργιος
 
ΠΑΣΚΕ3
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Κούτρας Παναγιώτης
2. Κατσιαμάκης Ανδρέας
3. Σοφιανόπουλος Εμμανουήλ
4. Λάμπρου Γεώργιος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1.Καρνάρος Δημήτριος
2.Ψαθάς Χρήστος
3.Μαρινόπουλος Χρήστος
4.Αδαμόπουλος Ιωάννης

ΔΑΚΕ1
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Μπιρμπιλής Αντώνης
2. Σουλτάνης Παναγιώτης
3. Γιαννόπουλος Δημήτριος
4. Αθανασόπουλος Θεόδωρος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Ζιώγου Ιωάννης
2. Δαμασκηνός Γεώργιος
3. Τσίτσιος Παναγιώτης
4. Μπέκιος Σπύρος
 
ΔΑΚΕ2
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Φλώρος Αλέξανδρος
2. Κατσαβριας Ευάγγελος
3. Νικολεττάκης Εμμανουήλ
4. Σκιαδά Ελένη
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Κατσαρός Βασίλειος
2. Γρηγοριάδης Κωνσταντίνος
3. Τσίκου Ευανθία
4. Κολλυρόπουλος Κωνσταντίνος

ΔΑΚΕ3
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Λάμπρου Βασίλειος
2. Κωσταράς Βασίλειος
3. Κυριακού Νικόλαος
4. Σίγας Ηλίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Κανελλόπουλος Κωνσταντίνος
2. Σαραφίδης Θεολόγος
3. Αμπρασης Σαράντης
4. Λυκάκης Γεώργιος

ΕΣΚ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Σιτζάνης Νικόλαος
2. Ρουτζούνη Ευανθία
3. Στολτίδης Λεωνίδας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Περράκης Αλέξανδρος
2. Ψυλλάκος Νικόλαος
3. Καβαλέρος Παντελής

Α.Σ.Ε
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Φώλιας Αθανάσιος
2. Καστρινάκης Λάμπρος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Ασπρούδης Χρήστος
2. Τραγούλιας Χρήστος

ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΟΙ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. Δημητρίου Χρήστος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. Κόλιας Γεώργιος
 

Social Media