Σύνδεση

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΩΝ 2012

Όλοι οι κληρωθέντες του προγράμματος ανταλλαγών - κοινωνικού τουρισμού 2012 της ΟΜΕ-ΟΤΕ όπως τους κατέγραψαν οι εκπρόσωποι της ΕΕΤΕ-ΟΤΕ που ήταν παρόντες στην κλήρωση. Θα ακολουθήσει έλεγχος συμμετοχής στις απεργίες. Κάθε κληρωθέντας έχει μαζί του κι ένα συνοδό.

Το φετινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις παρακάτω ανταλλαγές:

• Ένα γκρουπ των 34 ατόμων για Ουγγαρία (11 ημέρες απο 29/6/2012 μέχρι 9/7/2012).
• Ένα γκρουπ των 36 ατόμων για Σερβία ( 8 ημέρες απο 21/7/2012 μέχρι 28/7/2012).
• Ένα γκρουπ των 20 ατόμων για Σερβική Δημοκρατία (20 άτομα για 8 ημέρες απο 23/2/2013 μέχρι 2/3/2013).
• Δύο γκρουπ των 36 ατόμων για Κύπρο.
Γκρουπ1: Κύπρος 36 άτομα για 8 ημέρες 25/6/2012 μέχρι 2/7/2012
Γκρουπ2: Κύπρος 36 άτομα για 8 ημέρες 09/7/2012 μέχρι 16/7/2012

1ο Κύπρου
1. Γιαταγάνας Κων/νος Βόλος
2. Σφυρής Αναστάσιος Πάτρα
3. Ντελής Ανδρέας Αθήνα
4. Λουπατάτζης Γεώργιος Αθήνα
5. Δασκαλάκης Βασίλειος Βέροια
6. Παναγιωτάκη Άννα Πάτρα
7. Καζανίδου Ελπίδα Καβάλα
8. Μπουζιώτη Αλεξάνδρα Αθήνα
9. Βαλμάς Στυλιανός Σαμοθράκη
10. Παπουτσής Ευάγγελος Αθήνα
11. Τζίνος Νικόλαος Τρίπολη
12. Λάϊος Γεώργιος Λιβαδειά
13. Μανιάτης Βασίλειος Πάτρα
14. Δρίτσας Νεκτάριος Αθήνα
15. Μαθιανάκης Δημήτριος Αθήνα
16. Βαρθαλίτης Νικόλαος Σύρος
17. Χλέτσης Δημήτριος Αθήνα
18. Νέζης Κων/νος Καλαμάτα
Αναπληρωματικοί
1. Κωλέττας Παναγιώτης Ηράκλειο
2. Μασούρης Γεώργιος Αθήνα
3. Ζηνούλης Χριστόδουλος Βόλος
4. Παρίντα Όλγα Θεσ/νίκη
5. Κορωνιάς Χρήστος Αθήνα
6. Τσούτσης Γεώργιος Καναλάκι Πρεβέζης
7. Λαγός Αντώνιος Γιάννενα
8. Γρηγορόπουλος Δημήτριος Αθήνα
9. Καρφής Δημήτριος Αθήνα
10. Ευσταθίου Σπυρίδων Σαλαμίνα
11. Λάμπρου Βασίλειος Αθήνα
12. Πατσιός Παναγιώτης Αθήνα
13. Κωσταρέλου Ελένη Αθήνα
14. Καλογιάννης Ανάργυρος Πάτρα
15. Κουκουλά Σταυρούλα Αθήνα
16. Σβαρνάς Ιωάννης Κατερίνη
17. Ψαραδέλης Δημήτριος Αθήνα
2ο Κύπρου
1. Λαμπρόπουλος Νικόλαος Αθήνα
2. Παπαζήση Γεωργία Έδεσσα
3. Μαρκόπουλος Βασίλειος Μεσσήνη
4. Γαλάνης Παναγιώτης Αγ.Νικόλαος
5. Μπούργος Στυλιανός Αθήνα
6. Μπαντούνα Γεωργία Αθήνα
7. Διαμαντή Μαρία Έδεσσα
8. Παυλίδης Βασίλειος Θεσ/νίκη
9. Ξανθάκη Εύα Αθήνα
10. Κωνσταντίνου Ιωάννης Αθήνα
11. Τάμος Ευάγγελος Αθήνα
12. Λαζούσης Ιωάννης Αθήνα
13. Νικοδέλης Δημήτριος Αθήνα
14. Τσαλίδου Παρθένα Αθήνα
15. Μανιατης Νικόλαος Πάτρα
16. Τσιρακάκης Εμμανουήλ Ηράκλειο
17. Πιτσίνου Περσεφόνη Αθήνα
18. Μάρρας Γεώργιος Αθήνα
Αναπληρωματικοί
1. Σκόνδρα Αντωνία Πάτρα
2. Παπακυριακού Ευγενία Κομοτηνή
3. Σταματάτου Ειρήνη Αθήνα
4. Κουτλόγλου Ανδρέας Αθήνα
5. Τρέμμας Βασίλειος Λάρισα
6. Παπαγιάννης Κων/νος Αθήνα
7. Κώτσης Κορνήλιος Αθήνα
8. Καράμπουλας Σπυρος Αθήνα
9. Κουκουζίκα Ειρήνη Αλεξανδρούπολη
10. Τσιτούρα Ασήμω Αθήνα
11. Καλαντζή Αθανασία Αθήνα
12. Μαυρογιαννάκη Κατερίνα Αθήνα
13. Ποτίρης Χρήστος Έδεσσα
14. Τσαούση Κων/να Κομοτηνή
15. Βασιλείου Νικόλαος Πάτρα
16. Πανάγου Βλάσιος Αθήνα
17. Μήτσιος Χαρίλαος Αθήνα
18. Ψαραδάκη Χρυσούλα Αθήνα
Σερβία
1. Γρηγοριάδης Δημήτριος Θεσ/νίκη
2. Βαλσάμη Ολυμπία Αθήνα
3. Τότσικα Νεκταρία Αθήνα
4. Τσακάλου Αντιγόνη Αθήνα
5. Κωσταμένας Βασίλειος Γιάννενα
6. Φάμελλος Ιωάννης Αθήνα
7. Μάντης Δημήτριος Αθήνα
8. Λαδάς Αθανάσιος Κόρινθος
9. Κακογιάννης Ιωάννης Μεσολόγγι
10. Λαζίδης Χρήστος Γρεβενά
11. Παπαδάκης Κων/νος Αθήνα
12. Δουλιάκας Αριστείδης Κατερίνη
13. Μεγαδούκας Διονύσιος Αθήνα
14. Γαρδίκος Θεόδωρος Ηράκλειο
15. Μαθιουδάκης Χάρης Ηράκλειο
16. Κουτσουρής Δημήτριος Αθήνα
17. Σταρδακλής Νικόλαος Κομοτηνή
18. Δίγκας Χρήστος Θεσ/νίκη
Αναπληρωματικοί
1. Τζιγκουνάκης Σωτήρης Ηράκλειο
2. Μπαλτσιώτης Αλέξανδρος Αθήνα
3. Κολοβός Νικόλαος Αθήνα
4. Σιώρου Μιράντα Αθήνα
5. Μπιρμπιλής Θεόφιλος Αθήνα
6. Τσολαλάκης Γεώργιος Αλεξανδρούπολη
7. Μελισσουργάκης Εμμ. Ηράκλειο
8. Λιαρομμάτης Γεώργιος Πάτρα
9. Μπάρκας Βασίλειος Τρίπολη
10. Μπούτσης Ιάκωβος Αθήνα
11. Τσιοτίνος Στέργιος Λάρισα
12. Αποστολάκης Κων/νος Αθήνα
13. Ζαλουφλής Δημήτριος Ορεστιάδα
14. Παυλίδης Μάριος Αθήνα
15. Δόγα Άννα Τρίπολη
16. Μπετσίδης Χρήστος Αλεξανδρούπολη
17. Φώτος Ελευθέριος Γιάννενα
18. Γιαλαμά Φωτεινή Θεσ/νίκη
Ουγγαρία
1. Κατσαβριας Ευάγγελος Αθήνα
2. Μαυρομάτης Δημήτριος Δίον Ολύμπου
3. Κύρου Άννα Κατερίνη
4. Φίλου Μαρία Αθήνα
5. Φαλέκα Ευαγγελία Αλεξανδρούπολη
6. Κοκολάκης Κων/νος Ηράκλειο
7. Μανουσάκη Μαρία Ηράκλειο
8. Φίλιππας Χρήστος Σύρος
9. Γκόρλια Μαρία Αθήνα
10. Φασουλά Ασπασία Ηράκλειο
11. Μπάνια Καλλιόπη Αγρίνιο
12. Μπαμπούλης Λυσίμαχος Πάτρα
13. Κοντακτσής Αντώνιος Αθήνα
14. Βαρδάκης Γεώργιος Αγ.Νικόλαος
15. Στρατάκη Στυλιανή Πάτρα
16. Κοτσοχείλης Χρήστος Αθήνα
17. Θεοδώρου Θεόδωρος Αθήνα
Αναπληρωματικοί
1. Παπανδρέου Απόστολος Πάτρα
2. Δανιήλ Ευάγγελος Αθήνα
3. Σιδηρόπουλος Βασίλης Βόλος
4. Άμπλας Ευθύμιος Αθήνα
5. Φιλόσοφος Θεόδωρος Αθήνα
6. Σηφάκης Δημήτριος Ηράκλειο
7. Πετρόπουλος Νικόλαος Αθήνα
8. Κακογιάννης Ιωάννης Μεσολόγγι
9. Αγγελόπουλος Μάριος Ηράκλειο
10. Σφυριλάκης Μιχαήλ Ηράκλειο
10. Πατραμάνης Μάρκος Ηράκλειο
11. Τζίγκος Βασίλης Ηράκλειο
12. Λογοθέτης Κων/νος Τρίκαλα
13. Σταματόπουλος Γεώργιος Πάτρα
Σερβική Δημοκρατία
1. Λαυτσής Ιωάννης Σύρος
2. Ασημακοπούλου Νικολ Πάτρα
3. Στεακάκης Νικηφόρος Ηράκλειο
4. Καρυώτης Ιωάννης Ναύπλιο
5. Ίκας Ιωάννης Καβάλα
6. Νικολαΐδης Κυριάκος Κομοτηνή
7. Ποντίκη Αλεξάνδρα Τρίπολη
8. Γαμβρέλης Χαράλαμπος Ξάνθη
9. Κοντογιώργου Ευανθία Αθήνα
10. Βαλσάμης Θεόδωρος Αθήνα
Αναπληρωματικοί
1. Παπαδόπουλος Νικόλαος Αθήνα
2. Λάμπρου Γεώργιος Αθήνα
3. Παπαστεργίου Μαρίνα Θεσ/νίκη
4. Δάφνη Ελένη Αθήνα
5. Νικολαντωνάκη Γαρυφαλ Ηράκλειο
6. Καραπαναγιώτης Διονύσιος Αθήνα
7. Καργακης Γεώργιος Ηράκλειο
8. Τζουτζίδης Γεώργιος Καστοριά
9. Λιαριγκοβίνος Γεώργιος Πολύγυρος
10. Βισβάρδης Σπυρίδων Αθήνα

Social Media